O nás

PROFIL Skupiny – základní informace

The Teachers je zábavová kapela milující šedesátá léta, která tvoří základ repertoáru (Beatles, Rolling Stones, Deep Purple, začátky Olympic…). Nevyhýbá se samozřejmě ani dalším obdobím, ze kterých si vybírá zejména české, britské a americké kytarovky (Shellinger, Katapult, P. Novák, Žlutý pes, I. Hlas,Lucie, Buty, Mňága, ZZ Top, Black Sabbath, Nazareth, Green Day…
BigGal003

BigGal001Členové skupiny pochází z Břeclavi (kytary) a z Lanžhota (basa, bicí). Ač ryzí amatéři, dokáží strhnout bezprostředností a nasazením na hranicích fyzického kolapsu, stoprocentně živou hudbou (žádné samply, smyčky apod.), neformálním a vstřícným přístupem. Jsou unikátní tím, že jádro svého fanklubu nejen baví, ale i vychovávají a vzdělávají.
Kapela spolupracuje s různými uměleckými agenturami a má za sebou vystoupení na společných akcích s mnoha známými interprety (Chinaski, Čechomor, Peter Nagy, A. Langerová, Nightwork, Vojta Dyk, V. Mišík, T. Kerndlová, P. Černocká, Katapult atd.) Kromě vystoupení na různých festivalech je žádanou kapelou na firemních i kongresových akcích.